OFERTA WSPÓŁPRACY SPONSORSKIEJ

Przedstawiamy Państwu propozycję współpracy sponsorskiej i partnerskiej przy unikatowym, ciągle rozwijającym się wydarzeniu jakim jest Krajowy Kongres Forów Skarbników. Kongresie, który w 2021 roku będzie realizowany w formule on line poprzez profesjonalną platformę streamingową.

Fora Skarbników to dzisiaj regionalne – wojewódzkie grupy Skarbników stowarzyszonych przy lokalnych ośrodkach FRDL. To grupa blisko 1000 zrzeszonych osób. To zrzeszenia na wyjątkową skalę i potencjał, które raz w roku spotykają się na ogólnopolskim największym wydarzeniu dla Skarbników.

Krajowy Kongres Forów Skarbników to cykliczne wydarzenie, którego głównym celem jest integracja środowiska Skarbników. Istotnym aspektem wydarzenia jest także wymiana doświadczeń i dobrych praktyk. Kongres jest także miejscem debaty z przedstawicielami władz centralnych i instytucji finansowych.

Wierzymy, że współpraca z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej i ekspozycja Państwa marki przy okazji Krajowego Kongresu Forów Skarbników przy patronacie Regionalnej Izby Obrachunkowej przyniesie wymierne jak i te niewymierne korzyści dla Państwa firmy i jej wizerunku. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami współpracy i zachęcamy do negocjacji.

W zależności od zaangażowania finansowego Sponsora, katalog świadczeń sponsorskich i partnerskich może wyglądać inaczej. Nasza elastyczność w dostosowaniu się do Państwa potrzeb i podejmowaniu decyzji może okazać się sukcesem dla każdej organizacji. Dostosujemy się również do Państwa branży, możliwości i oczekiwań. Katalog świadczeń sponsorskich i Partnerskich przygotowany jest dla każdego Partnera indywidulanie.

Nie może tam Państwa zabraknąć! Serdecznie zapraszamy do współpracy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z zespołem kongresowym:

Manager Kongresu: Katarzyna Marciniak-Mordel tel. 664 482 778, mail: k.marciniak@frdl-lodz.pl

Program Kongresu i Partnerzy Merytoryczni oraz Sponsorzy: Marlena Moliszewska-Gumulak tel. 660 70 10 13, mail: marlena.gumulak@okst.pl


Więcej informacji TUTAJ.


Szczegółowe informacje o III Krajowym Kongresie Forów Skarbników będą pojawiać się na stronie www.kongresskarbnikow.pl.

Nagrania z poprzednich Kongresów można obejrzeć na kanale Youtube FRDL.