Warszawa

II KRAJOWY KONGRES FORÓW SKARBNIKÓW

21-22 maja 2019

Warszawa

II KRAJOWY KONGRES FORÓW SKARBNIKÓW

21-22 maja 2019

Warszawa

Warszawa

II KRAJOWY KONGRES FORÓW SKARBNIKÓW

21-22 maja 2019

Warszawa

MIEJSCE I TERMIN

  • Kongres odbędzie się w dniach 21-22 maja 2019 r. w Warszawie.
  • Miejscem odbywania się Kongresu jest hotel Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98 Warszawa).
  • Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie Kongresu.

 

WARUNKI UDZIAŁU I REJESTRACJA

    • Warunkiem udziału w Kongresie jest rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego przesłanego do właściwego ośrodka regionalnego FRDL (wzór formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronach Ośrodków w zakładkach dotyczących Kongresu). Kontakty do poszczególnych ośrodków znajdują się poniżej.
    • Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych w zakresie uczestnictwa w II Krajowym Kongresie Forów Skarbników 21-22 maja 2019 roku w Warszawie – Informacja w pliku pdf.

Białystok

Wioleta Szestowicka
tel. 85 732 17 88
email : wszestowicka@frdl.bialystok.pl

Bydgoszcz

Natalia Mikołajczyk
539 923 050
email : n.mikolajczyk@bydgoszcz-frdl.pl

Gdańsk

Michał Gnitecki
509 984 066
email : m.gnitecki@gdansk.frdl.pl

Katowice

Marlena Moliszewska-Gumulak
32 206 98 43
email : marlena.gumulak@okst.pl

Kielce

Aneta Panek
41 344 77 62
email : aneta.panek@frdl.kielce.pl

Kraków

Mirosława Karkowska
12 633 51 54
email : miroslawa.karkowska@mistia.org.pl

Lublin

Natalia Gmurkowska
81 532 64 40
email: n.gmurkowska@frdl.org.pl

Łódź

Katarzyna Marciniak-Mordel
42 307 32 38
email : k.marciniak@frdl-lodz.pl

Olsztyn

Wioleta Szestowicka
tel. 85 732 17 88
email : wszestowicka@frdl.bialystok.pl
www : http://www.frdl.bialystok.pl/

Opole

Alicja  Szwiec
77 453 68 25
email : aszwiec@opole.frdl.pl

Poznań

Anna Jagiełło
797 052 940
email : anna.jagiello@frdl.org.pl

Rzeszów

Magdalena Kubik-Szczerba
17 850 74 20
email : magdalena.kubik@frdl.rzeszow.pl

Szczecin

Karolina Leśniewska
725 302 317
email : karolina.lesniewska@frdl.szczecin.pl

Warszawa

Małgorzata Brojanowska
22 351 93 11
email : malgorzata.brojanowska@frdl.org.pl

Wrocław

Marlena Moliszewska-Gumulak
32 206 98 43
email : marlena.gumulak@okst.pl

Zielona Góra

Rafał Kordas
68 453 22 07
email : r.kordas@frdl.org

OPŁATA ZA UDZIAŁ

Kongres będzie się odbywał w hotelu Novotel Warszawa Centrum (konferencja i noclegi).

Opłata za udział w Kongresie z 1 noclegiem :

dla członka Forum Skarbników:

  • pokój dwuosobowy – 940 PLN
  • pokój jednoosobowy – 1 165PLN

dla osób nie zrzeszonych w Forum Skarbników:

  • pokój dwuosobowy – 990 PLN
  • pokój jednoosobowy – 1 240 PLN

Opłata za udział w Kongresie z 2 noclegami :

dla członka Forum Skarbników:

  • pokój dwuosobowy -1 190 PLN
  • pokój jednoosobowy – 1 640 PLN

dla osób nie zrzeszonych w Forum Skarbników:

  • pokój dwuosobowy – 1 240 PLN
  • pokój jednoosobowy – 1 740 PLN

Opłata za udział w Kongresie bez noclegu:

  • dla członka Forum Skarbników: 650 PLN
  • dla osób nie zrzeszonych w Forum Skarbników: 700 PLN

POZOSTAŁE UWAGI

Wszystkie dodatkowe pytania związane z zakwaterowaniem, transportem oraz ponadstandardowymi  usługami należy kierować do ośrodków regionalnych.